Jump to content

High Definition

MAIN
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

High Definition last won the day on August 15

High Definition had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

403 profile views
 1. Noteikti esi viens no labākajiem kandidātiem amatam, tomēr pašlaik nemeklējam daudz uzraugus un pieteicies ir vēl spēlētājs, kuram ir lielāka pieredze. Pēc kāda laika, ja jutīsi vajadzību pēc vēl uzraugiem, vari droši rakstīt atkal. Atteikts.
 2. Uzraugam ir jābūt aktīvam un ar labu reputāciju serverī. Piestrādā pie abiem un tad vari rakstīt jaunu pieteikumu Atteikts.
 3. Pasēdi ilgāk un izveido reputāciju.
 4. High Definition

  SPAMs

  Tagad viss strādā. 🙂
 5. Sveicināts, Uģi! Brīnos, kā tu izdzīvoji Vangažos, es tikai vienu cilvēku no turienes zinu un no nostāstiem izklausās skarbi 😄
 6. Pieredzes tev netrūkst, bet no citiem spēlētājiem esmu dzirdējis un pats redzējis vairākus gadījumus, kur parādījās uzraugam nepiemērota uzvedība. Šobrīd iesaku paspēlēt vēl serverī, iegūt citu spēlētāju cieņu un simpātijas. Tad būsi perfekts kandidāts. Pagaidām atteikts. Vari rakstīt pēc 2 nedēļām.
 7. Mājaslapas noteikumi 1. Vispārējie noteikumi 1.1. Jebkāda veida reklāma ir aizliegta, izņemot ja tā ir saskaņota ar administrāciju. 1.2. Aizliegts rasisms, nacisms vai jebkāda cita veida naida kurināšana. 1.3. Aizliegts jebkādā veidā nomelnot vai draudēt šim projektam. 1.4. Komunikācija tikai un vienīgi latviešu vai angļu valodā. 1.5. Aizliegts ievietot 18+ materiālu - vardarbība/pornogrāfija/riebumu raisošs saturs utt. 1.6. Aizliegts ievietot saturu, kas varētu kaitēt datoram. 1.7. Atkarību raisošu vielu popularizēšana ir aizliegta. 1.8. Aizliegts izplatīt reālus datus par fizisku personu bez šīs personas piekrišanas. 1.9. Aizliegts nepārtraukti formatēt tekstu tā, ka tas ir izkropoļots un traucē to uztvert. 1.10. Aizliegts pārmērīgi ākstīties un ievietot daudz bezjēdzīga satura - būsim civilizēti. 1.11. Aizliegts spamot un flūdot. 1.12. Aizliegts postā ielikt tikai emoji vai pliku quote. 1.13. Lietotājam drīkst būt tikai viens profils. 2. Reģistrācijas noteikumi 2.1. Segvārds nedrīkst saturēt citu vietņu nosaukumus vai reālu personu vārdu/uzvārdu. 2.2. Segvārds nedrīkst saturēt necenzētu valodu. 2.3. Segvārdam jābūt unikālam. 2.4. Profila bilde nedrīkst saturēt 18+ saturu (atsaukties uz 1.5. noteikumu) 2.5. Paraksts jeb signature nedrīkst būt lielāks par 500x500px, saturēt audio vai reklāmu. 3. Tēmu un ierakstu noteikumi 3.1. Tēmas ir jāveido to attiecīgajā sadaļā. 3.2. Raksta saturam ar virsrakstu ir jāatbilst tēmām. 3.3. Tēma, tās saturs un ieraksti nedrīkst būt izkropļoti ar neordināriem fontiem, krāsām, izmēriem. 3.4. Rakstīt silti aicināts gramatiski pareizi. 3.5. Tēma vai ierakts nedrīkst sastāvēt tikai no tāda satura kā "pareizi", "idk", "nu nez" utml. 3.6. Tēmas un ieraksti nedrīkst saturēt 18+ materiālu (atsaukties uz 1.5. noteikumu). 4. Čata noteikumi 4.1. Aizliegts lamāties, pārmērīgi ākstīties vai aizvainot citus lietotājus. 4.2. Aizliegts ievietot reklāmas. 4.3. Aizliegts ievietot jebkāda veida 18+ materiālu. 4.4. Aizliegts ziņām saturēt neskaitāmus emoji vai linkus. N.B. Noteikumi var tikt rediģēti jebkurā brīdī, bez administrācijas iepriekšēja brīdinājuma. Noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.
 8. Pašlaik uzraugus nemeklējam, jo serveris ir jauns un pašlaik tiekam galā. Tomēr drīzā nākotnē būs nepieciešami jauni. Šobrīd atteikts, vari rakstīt jaunu pieteikumu pēc pāris nedēļām.
 9. Prasības Vismaz 16 gadu vecums Forumā jābūt reģistrētam vismaz nedēļu Serverī jābūt nospēlētām vismaz 24h Nedrīksti būt iepriekš banots Jābūt uzrakstītam sasveicināšanās topikam Pieteikuma paraugs Vārds Vecums In-game nick Vai ir kāds augstākstāvošais, kas tevi iesaka amatam Iepriekšēja pieredze (bez reklāmām) Kāpēc tieši tu? Kāpēc izvēlējies šo amatu? Izteikties pieteikumā drīkst administrācija, kā arī visi pārējie lietotāji (kas regulāri uzturas serverī), uzrakstot argumentētu viedokli par kandidātu, kā arī ieliekot REC vai ANTI Pieteikuma autors nedrīkst atbildēt uz postiem. Vienīgais izņēmums ir gadījumos, kad tiek izteiktas nopietnas apsūdzības, kuras nav patiesas.
×
×
 • Create New...