Jump to content

LoopGamingLV

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

LoopGamingLV last won the day on August 13

LoopGamingLV had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral
 1. DesToryED frakcija ir atvērta jauniņajiem! Prasības 1. Frakcijas biedriem ir jāizmanto loģiskā domāšana, sapratne. 2. Frakcijas biedriem ir jābūt vismaz 13 gadus veciem. 3. Frakcijas biedriem ir jābūt svētais Discord. 4. Frakcijas biedriem ir jābūt vienotiem. Prasībām nav olbigāti jābūt izpildītām, ir tikai vēlams, lai tās būtu. Noteikumi 1. Neteleportē uz frakcijas bāzi vai tās būvēm. 2. Aizliegts izplatīt informāciju par frakciju. 3. Nekauties ar saviem frakcijas biedriem. 4. Būt samērā jaukiem pret frakcijas biedriem. 5. Nelietot cheat clients un x-ray. 6. Neizmantot caurumus noteikumos. 7. Nejaukt frakcijas būves. Pieteikums 1. Vārds spēlē: 2. Discords: 3. Vecums: 4. Prasmes PvP: 5. Prasmes būvēšanā: 6. Prasmes fermošanā: 7. Kāpēc iedomājāties pievienoties DesToryED frakcijā?: 8. Īsa, kodolīga motivācijas vēstule: 9. Vai piekrītat frakcijas noteikumiem?:
 2. Es sāku ar piemēru. 10/10 Laba dziesma Vērtētu to dziesmu, kura ir augstāk pievienota.
 3. Labdien! Izskatās, ka foruma spēles vairs nenotiek un es atnāku at nodomu izveidot jaunu. Foruma spēlē "Novērtējam dziesmas!" dalībniekiem ir jānovērtē dziesma, kura ir pievienota iepriekšējā komentārā. Vienīgais noteikums ir aizliegts vērtēt savas pievienotās dziesmas, lai neizveidotos spams.
 4. 1. Zootopia 2. Mani vairāki cilvēki "motivēja" un ieteica noskatīties šo filmu un pats personīgi neko animētu neesmu redzējis kādu gadu. Nu tāpēc šo filmu noskatījos vienreiz, tad otreiz.... 3. Sāksim ar vienkāršāko - filmā viss ir tāpat kā mūsu normālajā pasaulē 2016. gadā, tikai cilvēku vietā ir anthropomorfiski dzīvieki. Kopā mierīgi dzīvo abas dzīvnieku grupas, tas ir, gaļēdāji (Lapsa, vilks, lauva, utt.) un zālēdāji (Zaķis, aita, briedis, utt.). Filmas galvenā varone pilda savus sapņus, bet viņai priekšā ir šķēršļi. Viņa iegūst savu sapņu darbu, bet ar laiku iekļūst nepatikšanās, uz kurām pati pieteicās. Viņai no nepatikšanām izkļūt palīdzēja draugs, kuru ieguva izmantojot santāžas paņēmienus. """Atvainojos par neitrālumu, nevēlos Jums rakstīt te spoilerīšus""" 4. Ja vēlies sasniegt savus sapņus tad nepadodies. Sasniegt var gandrīz visu. Ja kāds vēlas tevi apstādināt, pazemot neapstājaties un turpiniet to, ko vajag tev darīt. Cilvēki, kuri par tevi pasmiesies un paskatīsies ar tādu dīvainu aci ir visur, bet ir arī tādi cilvēki, kuri tam visam ir gājuši cauri un viņi par to var klusēt un izstāstīt visu tad, kad paši vēlas. Cilvēkiem ir jāizpalīdz, vienalga, kāds viņš/viņa ir. Cilvēki var ļoti mainīties. Ļoti var mainīties uzskati par apkārtējo pasauli, iegūt jaunu nodarbošanos vai darbu, utt.. Dažreiz, lai atgūtu spēkus un apdomātu notiekošo, un iegūtu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem, ir jātiek prom no problēmu, bēdu cēloņa uz kādu vietu, kurā pats jūtaties mierīgāk. Arī noder izrunāt visu, kas ir "uz sirds", varbūt jūsu klausītājs paklausīsies tā kārtīgāk un sapratīs jūs. Svarīgi ir izplatīt prieku, jo tā jūs paši varat kļūt laimīgāki. Atceraties pašu, pašu svarīgāko atziņu no šīs filmas - sapņi, tie vienmēr ir sasniedzami, ja pietiekami centies un dari visu pareizi. PS Man personīgi šī filma ļoti patīk. Ja Jums nepatīk animācijas par to nesodīšu, bet šī filma ir ar vairākām atziņām, kuras dzīvē noder. Silti iesaku Jums noskatīties šo filmu, ja nepatiks, tas nekas, bet es teikšu, ka no šīs filmas var iemācīties tās atziņas, kuras ir minētas iepriekš, kaut viņas ir viegli saprotamas. Še Jums plakāts vai kā to lietiņu sauc no šīs filmas.
×
×
 • Create New...