Jump to content

Kasix

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kasix

 • Birthday 04/14/1998

Recent Profile Visitors

363 profile views
 1. Kasix

  Sveiciens!

  zini, reģistrējos uzreiz gandriz uzmetu sasveicināšanos, nezinot kas šeit notiek īsti. 😄
 2. Kasix

  Sveiciens!

  īsti nē, bet nu tā apstākļi sakritās. domāju forums nedaudz aktīvāks būs 😄
 3. tev derētu vairāk lasīt kas notiek forumā! 12) Sakonfigurēts anti-cheat, auto-kick par lielāko daļu pārkāpumu. Ja kāds vēl nav pamanījis, tad vienīgā atļautā programma ir xray, jo to ir pārāk grūti izkontrolēt un tāpat liela daļa lieto. Šeit tu varēsi atrast sīkāku info!
 4. rasības Vismaz 16 gadu vecums - Jā Forumā jābūt reģistrētam vismaz nedēļu - Mazāk nedaudz , 3dienas. Serverī jābūt nospēlētām vismaz 24h - vairāk. Nedrīksti būt iepriekš banots - nē neesmu banots! Jābūt uzrakstītam sasveicināšanās topikam - ir jā iepostošu lejā. Pieteikuma paraugs Vārds- Kaspars Vecums - 22 pilni gadi. In-game nick - Kasix Vai ir kāds augstākstāvošais, kas tevi iesaka amatam - nē īsti serverī nav paziņu. Iepriekšēja pieredze (bez reklāmām) ļoti pasen biju gan moderātors, gan palīgs protams diezgan diezgan pasen, Labošos un centīšos visu atcerēties un būs tieksme mācīties un mēģināt ko biju piemirsis. Kāpēc tieši tu? Kāpēc izvēlējies šo amatu? - vēlos sniegt savu roku šim serverim, daudz sanāk spēlēt serverī šīs dienas, gribētu palidzēt ar ko vien varu, arī ar čatu, redzu ka cilvēki pēdējā laikā neadekvāti tur. Kā varu no sevis teikt, pa daudz cilvēku "staffā" nekad nav par daudz, jo vairāk jo vieglāk pašiem un mazāk problēmu krīt uz galvām! Un ar nerviem man viss kārtībā. 😉 tas tā skatījos iepriekšējos pieteikumus daudziem nav ar to tēmu kārtībnieks.
 5. Kasix

  Sveiciens!

  Čau Mani sauc Kaspars, kaut-kā ienāca prātā uzrakstīt šo čau, nezinu kādēļ bet nu lai ir 😉 Man ir 22.gadi kaut-kā ievilka nesen Minecrafta sfērā pavisam nesen, atkal sāka interesēt viss kas šeit notiek, pamanīju jaunu projektu, sāku spēlēt! Dzīvoju Latgalē, bet strādāju Rīgā, Lidostā jeb Airbaltic. īpaši vairāk nav ar ko ieinteresēt jūs. tiksimies serverī!
×
×
 • Create New...