Jump to content
Pievienojies mūsu Minecraft serverim - MC.DZELME.LV     |     Mums arī ir savs discord kanāls - https://discord.gg/PCckdhy ×
Sign in to follow this  
Buberts

Nether Update

Recommended Posts

Sveiciens visiem!

Lai arī nekad neesmu bijis reset fans, pāris sarežģījumi, kas radās mainot servera versiju piespieda pilnīgi resetot mapes. Šeit apkopošu izmaiņas, kas ir nākušas klāt:

1)      Pilnīgi jauns spawn, kas atrodas zemūdenē, tāpat arī jauna shop ēka, kur ir daudz vairāk lietu nekā iepriekš. Pvp arēna līdzīga, bet pielāgota vietējam klimatam. Pasakam paldies JohnyChernobyl, Laumiks un YourFoxy par daudzu dienu smagu darbu, lai šis viss taptu!

2)      /kit starter tikai šonedēļ būs krietni uzlabots – diamond set, kur ir max pickaxe. Liela daļa inventory arī ir building bloki.

3)      Tagad parastiem spēlētājiem ir nevis 1, bet 2 /sethome

4)      Maksimālais faction ally skaits tagad ir nevis 1, bet 5

5)      Voting rewards pirmajā nedēļā būs 4,000$ iepriekšējo 2,000$ vietā! Top 3 balsotājiem katru mēnesi būs balvas. Pirmai vietai jebkurš statuss pēc izvēles, otro trešo vēl izdomāsim.

6)      Sataisīts custom Chat control. Lamāšanās vai reklamēšana ir krietni apgrūtināta. Automātiski sodi par lamāšanos.

7)      Visu spēlētāju playtime un playerinfo resetots, tagad TAB iespējams arī redzēt cik spēlētāji ir pievienojušies serverim vismaz vienu reizi kopā.

😎 Tagad vairs nevienam nevajadzētu krist ārā no mapes, ja kaut kāda bug dēļ tas notiek, tad ir auto-teleport uz spawn.

9)      World-border overworld tagad ir redzams un ir kvadrāta formā. Katras koordinātas nevar pārsniegt 12,000. Nether un end arī ir kvadrāta forma, bet border ir neredzams. Robeža nether/end ir 5,000 bloki.

10)  Tā kā serveris tika krietni optimizēts, vairs nav nepieciešams restarts divreiz dienā – tagad tas ir vienu reizi 3:00 naktī

11)  Noteikumi izmainīti – tagad ir atļauts grīfot safu frakciju, tāpēc uzmanaties, ko ņemat pie sevis. Tomēr noteikums joprojām paliek un attiecas uz peaceful – bans uz 7 dienām. Šo nav jēga pārkāpt, jo ir ļoti viegli uztaisīt rollback, bet izsēdēt banu 7 dienas noteikti ir grūtāk.

12)  Sakonfigurēts anti-cheat, auto-kick par lielāko daļu pārkāpumu. Ja kāds vēl nav pamanījis, tad vienīgā atļautā programma ir xray, jo to ir pārāk grūti izkontrolēt un tāpat liela daļa lieto.

13)  Statusi izmainīti – tagad ir trīs. Tikai fly (kā iepriekš), Warrior un Settler. Mājaslapā var redzēt visu ko var darīt, bet abi ir līdzīgi iepriekšējam emperor – tie, kuri grib vairāk celt visticamāk ņems Settler, bet tie, kuri cīnīties - Warrior. Settler katru otro dienu ir četri dažādi building kiti, kur katrs kit ir gandrīz pilns inventory ar building blokiem. Kamēr Warrior ir iepriekšējais /kit emperor tikai vēl 1x creeper egg nāk klāt. Tāpat ir nācis klāt arī /invsee. Silkspawners balansam ir samazināts maināmo spawner skaits.

14)  Sataisīts, ka dropā vairs nevar lidot. Pvp arēnā tagad nevar lidot arī, ja nav combat.

15)  Visiem spēlētājiem ir pieeja /sell hand vai /sell all – tur gan ir pārsvarā tikai mining, fermas vai mob drop lietas. Iron un gold ore ir mazāka vērtība nekā attiecīgajiem ingotiem – 10 pret 8 un 25 pret 20.

16)  Serveris tagad atrodas nevis Helsinkos, bet Lietuvā, tāpēc vajadzētu būt mazākam ping.

Apsveicu, tu esi izlasījis visu.

Ar cieņu,

Dzelme.lv administrācija

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/1/2020 at 5:23 PM, Buberts said:

tikai vēl 1x creeper egg nāk klāt.

Iepriekš, kad tika teikts, ka vajadzētu, sekoja atbilde - pārāk op. 😄

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...